Ekibimiz

SEÇİL AKAYGÜN CÜNTAY

2.Adım Programı Genel Koordinatörü

Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde lisans ve yüksek lisansını tamamlamıştır. 1999 yılından itibaren çocuklara ve ailelere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vermekte ve çalışmalarını 16 yıldır devam ettirmektedir.

Devamı

ECE AKIN BAKANAY

2.Adım Programı İlkokul Düzeyi Koordinatörü

Boğaziçi Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünde lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Mezun olduğu 1999 yılından itibaren çocuklara ve ailelere yönelik psikolojik danışmanlık çalışmalarını 16 yıldır devam ettirmektedir.

Devamı

SUZİ LEVİ MİZRAHİ

2.Adım Programı Okul Öncesi Düzeyi Koordinatörü

Lisans eğitimini, Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümünde onur derecesi ile tamamladıktan sonra; uzmanlığını aynı üniversitenin Gelişim Psikolojisi bölümünden almıştır. 2002 yılından itibaren çocuklara ve ailelere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vermekte ve çalışmalarına 13 yıldır devam etmektedir.

Devamı

CEREN ŞAD POLAT

2.Adım Programı Ana Sınıfı Düzeyi Program Koordinatörü

Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık programını onur derecesi ile tamamlamıştır. Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünde yüksek lisans çalışmalarına devam etmektedir. 2007 yılından itibaren çocuklara ve ailelere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vermekte ve çalışmalarına 9 yıldır devam etmektedir.

Devamı

LORA BENBİÇAÇO

2.Adım Programı Eğitimcisi

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde psikoloji üzerine tam burslu olarak aldığı lisans eğitimini yüksek onur derecesiyle tamamlamıştır. Lisans eğitiminin üçüncü senesinde değişim öğrencisi olarak Amerika’daki Vassar College’a giderek psikoloji eğitimine bir yıl orada devam etmiştir.

Devamı

SELMİN ERK

Bilinçli Farkındalık Eğitimcisi

Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden 1981 yılında mezun olmuştur. 1990 yılında Marmara Üniversitesi’nden Pedagojik Formasyon alarak Özel Kalamış Okulları ve SEV Okulları’nda 20 yıl kimya ve fen öğretmenliği; Özel Kalamış Okulları’nda 8 yıl Fen bölümü başkanlığı yapmıştır.

Devamı